Prečo sú dámske hodinky Michael Kors také obľúbené?

Michael Kors je vo svete hodiniek viac než známym pojmom. Táto značka amerického módneho návrhára s obdobným menom má totižto pevné miesto na trhu cenovo dostupných hodiniek. Za zmienku stoja predovšetkým dámske hodinky Michael Kors, ktoré dlhodobo pútajú pozornosť širokej verejnosti, predovšetkým nežnejšieho pohlavia. Prečo sú ale také obľúbené?

Obsah článku

Dámske hodinky Michael Kors a ich popularita

Dalo by sa polemizovať, v čom konkrétne spočíva popularita dámskych hodiniek Michael Kors. Faktorov, ktoré hrajú s touto obľúbenou značkou s už legendárnym logom MK, je totižto viacero. Ten najvšeobecnejší by sa dal opísať ako kvalita za dostupnú cenu. Avšak, lákavá cenovka v hodinkovom priemysle nestačí. Spoločnosť Michael Kors kladie dôraz aj na pútavý dizajn a žiarivé farebné prevedenia.

Využívanie žiarivých farieb

Dizajn a farebné prevedenie sú v prípade hodiniek zvyčajne dôležitejšie ako ich cena. Pokiaľ hodinky nedokážu zaujať na prvý pohľad, darmo bude na nich svietiť nízka cenovka. To všetko si veľmi dobre uvedomuje aj značka Michael Kors. V jej repertoári môžete totižto nájsť množstvo dámskych hodiniek žiarivých farieb s rôznymi povrchovými úpravami. Absentovať nemôžu luxusné zlaté hodinky ani univerzálnejšie a mimoriadne obľúbené strieborné modely. Často používanou farbou spoločnosti Michael Kors je aj ružová. Mimochodom, jeden z odtieňov ružovej farby bol v minulom roku zvolený za farbu roka. Možno práve preto sú rúžové hodinky Michael Kors medzi dámami tak populárnymi. Značka MK sa však nebráni ani používaniu výraznejších farieb.

Náš tip – dámske hodinky Michael Kors Darci MK3406

Obzvlášť zaujímavým kúskom z portfólia dámskych hodiniek spoločnosti Michael Kors je model Darci MK3406. Jeho hlavnou devízou je použitie farby, ktorá v súčasnosti azda najviac rezonuje módnym priemyslom. V aktuálnom roku je totižto farbou roka klasická modrá. Práve odtieň modrej farby je charakteristickým pre minimalistický ciferník tohto modelu. Navyše, okolo jeho obvodu sa vynímajú dva rady jagavých okrasných kamienkov. Luxusný rozmer dodáva týmto hodinkám zlatá farba, ktorá je použitá na ich puzdre a náramku z nerezovej ocele.

Dámske hodinky Michael Kors Darci MK3406

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top